close
Message Title
Message Text?
Yes
No
خانه سوالات رایج آموزش محتوا تماس با ما
همه آیتم ها
search
نقشه سه بعدی ترکیه
نقشه سه بعدی ترکیه نقشه سه بعدی ترکیه نقشه سه بعدی ترکیه نقشه سه بعدی ترکیه

نقشه سه بعدی ترکیه

قیمت: خرید 10,000 تومان
امتیاز:
ورژن تریدی مکس: 2018
ورژن ویری: 4.3.2
ورژن کرونا: 5.0
برچسب: دانلود مدل سه بعدی نقشه سه بعدی ترکیه - آبجکت سه بعدی نقشه سه بعدی ترکیه -Turkey 3D Map 3d model - Turkey 3D Map 3d Object - Turkey 3D Map OBJ 3d models - Turkey 3D Map FBX 3d Models - Landscape-توپوگرافی
توضیحات

دانلود رایگان مدل سه بعدی نقشه سه بعدی ترکیه.

دانلود مدل سه بعدی نقشه سه بعدی کشور ترکیه با قابلیت استفاده در نرم افزارهای مختلف سه بعدی، از جمله تریدی مکس، بلندر، افتر افکت و مایا، اکنون امکان پذیر است. این مدل سه بعدی دارای جزئیات دقیق و طراحی با کیفیت بالاست که به شما اجازه می دهد تا به راحتی نقشه ترکیه را به صورت سه بعدی در برنامه های مختلف استفاده کنید. با دانلود این مدل، می توانید از آن در پروژه های خود استفاده کنید و به طور کلی، تجربه یک دید سه بعدی از نقشه ترکیه را تجربه کنید.

برای مشخص شدن بهتر ارتفاعات، مدل سه بعدی نقشه ایران در مقیاس عمودی 3 برابر شده است. بنابر این در صورت لزوم میتوانید مقیاس عمودی را از 100 درصد به 33 درصد تغییر دهید تا مقیاس عمودی صحیح به دست آید. از این نقشه برای موارد مختلف از جمله پروژه های انیمیشن در افتر افکت بصورت فایل obj می توانید استفاده کنید و از زوایای مختلف نقشه کشور ترکیه را نمایش دهید..

دانلود مدل سه بعدی نقشه سه بعدی ترکیه با کیفیت بالا قابل استفاده در برنامه های تری دی مکس (3dsmax)، مایا (Maya)، هودینی (Houdini)، بلندر(Blender)، سینما فوردی (Cinema4D) و سایر نرم افزار های سه بعدی. این مدل سه بعدی دارای فرمت های 3ds ،fbx ، obj و تحت موتور رندر های ویری (Vray Renderer)، کرونا (Corona Renderer) و اسکن لاین (scanline) است.

مشاهده کالکشن کامل مدل های سه بعدی از طریق این لینک

فایل ها
نظرات
نتیجه ای یافت نشد
ثبت دیدگاه
امتیاز شما:
دیدگاه شما:
ثبت